K poslechu i ke stažení


Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.alenavitova.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 579

Muzika:

 12239966_10207789527606198_5825422406754859506_n Dávám k dispozici své sólové CD, na kterém jsem pracovala v průběhu let 2003 a 2004. Dostala jsem natáčecí dny ve Studiu Jumbo k narozeninám, k Vánocům a pak zas k narozeninám. Děkuji rodině za podporu a možnost natočit si své „puberťácké“ myšlenky.

ukázka ze sólového CD – píseň Na horách a píseň Nálada

Celé CD je ZDE ke stažení.

Čas od času k Vánocům připravím malé CD pro rodinu, velmi často vznikají za různých okolností  a při různých kvalitách natáčení. Než jsem poznala Boba, bojovala jsem s natáčením sama a podle toho také některé nahrávky vypadají :-) Berte prosím tyto nahrávky s rezervou :-)

 

 

 

Další odstavec bych mohla věnovat dalším starším nahrávkám, které se povedly s dalšími soubory nebo jsem natočila v jiných prostorách a neumím je někam zařadit.

Nahrávky ze ZUŠ Liberec – I could have dance all night, Wouldn’t it be lovely a Summertime.

 

a také má písnička Ve světle svíčky a písnička z muzikálu Antigona:

 

Nahrávky s Jabloneckou Píšťalkou – Utiš se má Argentino a Arie Máří Magdaleny.

 

Má písnička Puberťácká v podání dětského sboru Paprsek z Mladé Boleslavi.

 

Rozhovory:

Odložte si – s Víťou Troníčkem (2006)

 

Živák – Country radio (2008)

Něco ke studiu:

Namluvené maturitní otázky z dějin hudby. Celkem 25 otázek, každá je přibližně 15 až 20 min dlouhá. V otázkách je využitá i podkladová tematická hudba vybraná podle ukázek, které chtěli na Pražské konzervatoři. Objevují se zde chyby ve výslovnosti různých jmen, před maturitou jsem pak už nestíhala :-) Tak snad se tento materiál bude někomu hodit :-)

Ukázka – maturitní otázka – renesance

Všechny namluvené otázky ZDE ke stažení.

10,835 total views, 3 views today